Pardubický krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Ondřej Horyna
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.7.2019
Koučovaná utkání
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
19.3. 13:00
AB096
Liberec - Jičín "B"
27 : 32
12.3. 17:00
AB085
Jičín "B" - Dvůr Králové
24 : 20
5.3. 17:00
AB084
Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
29 : 24
25.2. 18:00
AB074
HBC Strakonice 1921 - Jičín "B"
36 : 31
19.2. 17:00
AB071
Jičín "B" - SK Velká Bystřice
22 : 25
11.12. 17:00
AB063
Jičín "B" - HC Zlín
19 : 24
4.12. 12:00
AB058
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
28 : 31
27.11. 17:00
AB052
Jičín "B" - Náchod
32 : 21
20.11. 17:00
AB045
Chodov - Jičín "B"
29 : 28
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
16.10. 18:00
AB030
Jičín "B" - Liberec
30 : 24
8.10. 17:00
AB019
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 29
2.10. 11:00
AB018
HK Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 26
25.9. 17:00
AB008
Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
36 : 26
17.9. 17:30
AB005
SK Velká Bystřice - Jičín "B"
32 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 15:00
AG118
Zubří - Jičín
38 : 21
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
25.2. 16:00
AG074
HBC Strakonice 1921 - Jičín
25 : 22
27.11. 15:00
AG052
Jičín - Zubří
25 : 35
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.